Aquis - WAFFLE LUXE UTERÁK NA VLASY

35 €

Zvoľte variant

Vhodný pre veľmi husté, krátke, polodlhé aj bežne dlhé vlasy. Je špeciálne zameraný na fakt, že vlasy sú najzraniteľnejšie, keď sú mokré.

Detailné informácie

Biela
Trvale vypredané
35 €
dymová
Trvale vypredané
35 €

Podrobný popis

KRÁĽ VLASOVÝCH UTERÁKOV 

Vhodný pre veľmi husté, krátke, polodlhé aj bežne dlhé vlasy.  Je špeciálne zameraný na fakt, že vlasy sú najzraniteľnejšie, keď sú mokré.

AQUIS je vyrobený tak, aby správne sušil vlasy až do polosucha a to rýchlo, rovnomerne a bez použitia tepla. Jednoduchý a neinvazívny krok pripraví vlasy na konečnú úpravu.

AQUITEX je inovatívny, odľahčený systém sušenia od AQUIS, vyrobený z ultra-tenkých vlákien spojených do prameňov tenších ako hodváb. Sú špeciálne tkané tak, aby vytvárali kanáliky, ktoré rýchlo dokážu odsávať vodu z vlasov bez potreby šúchania a rizika zachytávania vlasových kutikúl. Nasiaknutá voda sa efektívne rozkladá na ploche látky, pričom neprestáva odsávať vodu počas celej doby kontaktu s vlasmi. To pomáha minimalizovať zdúvanie a naťahovanie vlasov a chrániť ich celistvosť.

Správnym používaním AQUIS Waffle Luxe Vlasového uteráku sú vlasy bez sklonu ku krepovatosti a lámaniu. Výsledkom sú zdravšie, poddajnejšie a ľahšie upraviteľné vlasy. Navyše skráti bežnú rutinu starostlivosti o vlasy o 50%.

Použitie: Po umytí, jemným pritláčaním uteráku o vlasy odsaješ stekajúcu vodu. Potom prehoď vlasy dopredu a klasickým spôsobom zabaľ do uteráku. Uterák sa veľmi ľahko zavinie do turbanu a dobre drží. Nechaj uterák na vlasoch kým sú vlasy na dotyk vlhké.

Veľkosť: 50x107 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: