Bioherba - 100% esenciálny olej "Stop depresia" 10 ml

8,03 €
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

100 % esenciálna zmes, ktorá účinne bojuje proti depresii, úzkosti, znižuje strach, upokojuje a vyrovnáva psychický stav.

Detailné informácie

14 rokov na trhu
Sme 14 rokov na trhu
Darček k objednávke
Darček k objednávke
Máme tovar skladom
Tovar skladom

Podrobný popis

100% esenciálna zmes zložená z : Citrus medica limonum (Citrón) Peel Oil, Lavandula angustifolia (Levanduľa) Flower Oil, Pelargonium graveolens (Geránium) Flower Oil, Rosa centifolia (Ruža) Flower Oil.

Účinky: 

Citrón - povznášajúci, zlepšuje náladu, znižuje duševnú únavu, čistí myseľ, zvyšuje koncentráciu. Citrónový olej má "vysoké vibrácie", ktoré môžu zdvihnúť ducha a prekonať duševnú únavu. Citrónový olej veľmi dobre uvoľňuje myseľ a hovorí sa, že pomáha pri rozhodovacom procese bez toho, aby nadhodnocoval myseľ. Môže byť veľmi upokojujúci pre tých, ktorí sú emočne preťažení.

Levanduľa - svoj názov dostala levanduľa z latinského slova “lavare“ čo v preklade znamená “umývať”. Levanduľa bola po stáročia používaná na upokojenie a dobrý spánok. V dávnych časoch sa levanduľou prekladala bielizeň (najčastejšie posteľná), aby sa jej esencia mohla nežne dotýkať tela a súčasne hladkala aj chránila dušu v spánku. Pôsobí svojou vysokou ochranou na nižšie vibrácie okolo nás. Zahaľuje nás do svojho ochranného plášťa a ako neviditeľný štít pomáha tiež v situáciách, keď cítime obavy, strach a neistotu. Dodáva hlboký vnútorný pokoj a pevnú vieru, že všetko je dobré také, aké to práve je. Prináša trpezlivosť a dôveru, pocit, že je o nás postarané.
 
Geránium - mierne sedatívna esencia, uvoľňuje telo a myseľ, zmierňuje frustráciu a podráždenosť, reguluje nervový systém.
 
Použitie Do vody aromalampy alebo difuzéra sa pridá 4-5 kvapiek kompozície. 
 
Objem: 10 ml
 
Výrobca: Bioherba

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: