Botanika - Masážna aróma sviečka Jazmín - Bergamot 90 g

6,95 €
Skladom

Masážna aróma sviečka 2 v 1.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Masážna aróma sviečka 2v1 Bergamot - Jazmín je vhodná na aromatizáciu miestnosti alebo na relaxačnú aromatickú masáž.

Zahriaty vosk pokožku vôbec nepáli. Naopak poskytuje telu neskutočne príjemný pocit.

Masážne aróma sviečky Botavikos sú vyrobené len na báze rastlinných voskov a 100% esenciálnych olejov. Knôt je vyrobený z prírodnej bavlny. Preto pri horení nevypúšťajú škodlivé látky, ale napĺňajú atmosféru jemnou arómou.
 
 Zvuk vôňe Bergmot - Jazmín slovami výrobcu:
 

"Táto vôňa vás pozýva na honosný svadobný obrad uprostred rozkvitnutej divokej záhrady, ktorej dominuje hypnotický zmyselný jazmín, sprevádzaný bergamotom, ktorý tak umne spája šťavnatosť, sladkosť a bylinkovú pohodu letného rána.

Do popredia sa dostávajú chladné ľahké citrusové tóny pomaranča mandarínky a citrónová sviežosť litsea cubeba. Horúci šťavnatý ylang-ylang s vodným prízvukom a sotva postrehnuteľným morským vánkom a mierne bylinná muškátová ruža a medová vínna ruža a jemné horkasté cukríky neroli . Esenciálny olej Pimento a ružové drevo dodávajú neúnavné kvetinové teplo."

Základom aromatických sviečok Botavikos sú rastlinné vosky - karnaubský, kandelilový, sójový a ryžový. Rastlinné vosky pri horení neuvoľňujú škodlivé výpary a ich plameň je považovaný za "živý" a čistý. 

Zloženie: sójový vosk, kandelilový vosk, karnaubský vosk, ryžový vosk, citrusy, citrón, himalájsky céder, rozmarín, ružové drevo, mandarínka, elemi, borovica borievka, litsea cubeba, filtračná bavlna.

Bezpečnostné opatrenia:  skladujte pri t od 5°C do 25°C 
Forma uvoľnenia : 100 ml
Čas použiteľnosti:  2 roky
Kontraindikácie:  individuálna intolerancia na zložky

Doba horenia: 15 hodín

Použitie: Zapáľte sviečku a nechajte vosk roztopiť cca 15 - 20 minút, kým nebude mať požadované množstvo oleja. Potom sviečku uhaste, prípadne nechajte trocha vychladnúť a jemne masírujte. Vosk z masážnych sviečok nedosahuje tak vysokých teplôt ako bežné sviečky, takže ide o bezpečné použitie bez bolesti.

Upozornenie: Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru alebo v blízkosti detí alebo zvierat. Vyhýbajte sa horľavým predmetom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: