Botanika - Masážna aróma sviečka Zdravets - Mint 90 g

6,95 €
Skladom

Masážna aróma sviečka 2 v 1.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Masážna aróma sviečka 2v1 Zdravets - Mint je vhodná na aromatizáciu miestnosti alebo na relaxačnú aromatickú masáž.

Zahriaty vosk pokožku vôbec nepáli. Naopak poskytuje telu neskutočne príjemný pocit.

Masážne aróma sviečky Botavikos sú vyrobené len na báze rastlinných voskov a 100% esenciálnych olejov. Knôt je vyrobený z prírodnej bavlny. Preto pri horení nevypúšťajú škodlivé látky, ale napĺňajú atmosféru jemnou arómou.
 

Zvuk vône Zdravets - Mint slovami výrobcu:

"Silná vôňa si vás podmaní svojou mrazivou charizmou, ktorá nenechá nikoho na pochybách. Vôňa sa otvára sviežimi tónmi citrónu a limetky so šťavnatým a studeným chladom mentolu.

Výrazne cítiť sladkasto-mrazivú mätovú vôňu spolu so šalviou, balzamovými aspektmi a voňavými odtieňmi tabaku. Siláž je jemne korenistá, drevitá a sladká vďaka palisandru , ktorý má za úlohu jemne roztopiť mätovo - gáfrový ľad teplými ovocnými tónmi."

Základom aromatických sviečok Botavikos sú rastlinné vosky - karnaubský, kandelilový, sójový a ryžový. Rastlinné vosky pri horení neuvoľňujú škodlivé výpary a ich plameň je považovaný za "živý" a čistý. 

Zloženie: sójový vosk, kandelilový vosk, karnaubský vosk, ryžový vosk, citrusy, citrón, himalájsky céder, rozmarín, ružové drevo, mandarínka, elemi, borovica borievka, litsea cubeba, filtračná bavlna.

Bezpečnostné opatrenia:  skladujte pri t od 5°C do 25°C 
Forma uvoľnenia : 100 ml
Čas použiteľnosti:  2 roky
Kontraindikácie:  individuálna intolerancia na zložky

Použitie: Zapáľte sviečku a nechajte vosk roztopiť cca 15 - 20 minút, kým nebude mať požadované množstvo oleja. Potom sviečku uhaste, prípadne nechajte trocha vychladnúť a jemne masírujte. Vosk z masážnych sviečok nedosahuje tak vysokých teplôt ako bežné sviečky, takže ide o bezpečné použitie bez bolesti.

Upozornenie: Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru alebo v blízkosti detí alebo zvierat. Vyhýbajte sa horľavým predmetom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: