Ecolatiér Urban - Vyživujúci šampón s avokádom 600 ml

8,29 € –30 %
ecolatier sampunas sausiems plaukams maitinantis avokdas ir dedesva 600 ml
8,29 € –30 % 5,82 €
Skladom

AKCIA! Organický šampón vhodný na suché vlasy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Organický šampón s avokádom s 98% rastlinných zložiek. Vegan.

Obsahuje prírodné zložky, rastlinné oleje a extrakty. Bol špeciálne navrhnutý pre suché vlasy, ktoré hydratuje a posilní.

Aktívne zložky:

  • avokádovyživuje a zvlhčuje suché vlasy, obnovuje ich vitalitu.
  • dračia krv - je  tmavo červená živica získavaná z narezanej kôry posvätného stromu peruánskych indiánov – Crotonu lechleri, ktorého domovinou sú dažďové pralesy Strednej a Južnej Ameriky. Tohto až dvadsať metrového velikána amazonských dažďových pralesov využívali a využívajú po stáročia pre jeho liečebné vlastnosti Inkovia, amazonské kmene aj súčasní obyvatelia Mexika, Peru či Ekvádoru.
  • extrakt z moringyMoringa je strom, ktorý pochádza z Indie z Himalájskej oblasti. Keď sa pozrieme na Moringu ako na celok, obsahuje 46 antioxidantov, 36 protizápalových látok, omega 3-6-9 mastné kyseliny, 20 aminokyselín, má napríklad 9 – krát viac železa ako špenát, 2 – krát viac karoténu ako mrkva, 4 – krát viac draslíka ako banány a 14 – krát viac kalcia ako mlieko.  Tatiež obsahuje železo, ktoré prináša ku korienkom vlasov kyslík, zinok, ktorý stimuluje rast vlasov, vitamíny C a E, ktoré bojujú proti oxidatívnemu stresu, omega-3 mastné kyseliny, ktoré vyživujú vlasy. 
  • vitamíny B5, B6, C a E - majú vysokú antioxidačnú aktivitu, zlepšujú regeneráciu pokožky a bariérové funkcie.

Použití: Naneste na vlhké vlasy, opláchnite vodou.

Objem: 600 ml

Exp. 12/2022

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: