SPLAT BIO Professional Biocalcium new 125 g

4,88 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.6.2023
Možnosti doručenia

Z 99% prírodná bioaktívna zubná pasta bez fluoridu pre obnovu a posilnenie zubnej skloviny a výnimočne svieži dych. Prírodný aktívny vápnik a inovatívny BIO Sp. White System s hydroxyapatitom vápnika a minerálnym komplexom horčíka a zinku posilňujú a leštia zubnú sklovinu a zaisťujú celkové zdravie ústnej dutiny.

Detailné informácie

14 rokov na trhu
Sme 14 rokov na trhu
Darček k objednávke
Darček k objednávke
Máme tovar skladom
Tovar skladom

Podrobný popis

SPLAT BIO Professional Biocalcium je z 99% prírodná bioaktívna zubná pasta bez fluoridu pre obnovu a posilnenie zubnej skloviny a výnimočne svieži dych.

Prírodný aktívny vápnik a inovatívny BIO Sp. White System s hydroxyapatitom vápnika a minerálnym komplexom horčíka a zinku posilňujú a leštia zubnú sklovinu a zaisťujú celkové zdravie ústnej dutiny.

Vysoký obsah týchto aktívnych zložiek pomáha znižovať citlivosť zubov až 1,7 krát a s klinicky overeným efektom remineralizuje zubnú sklovinu o 39%. Prírodné enzýmy rozkladajú zubný povlak na ťažko prístupných miestach. Vďaka obsahu zinku má pasta antibakteriálny účinok. Unikátny systém lyzátov normalizuje ústnu mikroflóru, rozkladá kariogénny biofilm, chráni pred zubným kazom a pôsobí proti krvácaniu a zápalu ďasien.

Vďaka okrúhlym časticiam oxidu kremičitého má pasta nižšiu abrazivitu a odstraňuje zubný povlak jemne bez nežiaduceho poškodenia zubnej skloviny. Polymer PVP pokrýva zuby ochranným filmom a prispieva tak k dlhodobému čistiacemu účinku. Enzým bromelain z ananásu s rastlinným pôvodom a subtilizín s biotechnologickým pôvodom efektívne narúšajú všetok zubný povlak na povrchu zubnej skloviny.

SPLAT BIO Professional BIOCALCIUM je výnimočná tým, že obsahuje 9 prírodných aktívnych ingrediencií. Medzi nimi esenciálny olej z badiánu s analgetickým účinkom. Ďalej esenciálne oleje z mäty piepornej, ktoré pôsobí antibakteriálne, osviežujú dych a dodávajú paste príjemnú sladkú mätovú príchuť. Esenciálne oleje z kôry mandarínky a z materinej dúšky majú antibakteriálne a protizápalové účinky. Extrakty z výhonkov jalovca obyčajného a esenciálny olej z kôry grapefruitu pôsobia ako antioxidanty. Ďalej pasta obsahuje zložku bisabolol získavanú z harmančeka, extrakt zo stévie a Omega-3 z rybieho oleja.

Prírodné aktívne zložky a ich účinok:

1. Esenciálny olej z badiánu má analgetické účinky a pôsobí protizápalovo.
2. Esenciálny olej z mäty piepornej osviežuje dych, pôsobí antibakteriálne a dodáva paste jej príchuť.
3. Esenciálny olej z kôry mandarinky pôsobí antibakteriálne.
4. Esenciálny olej z materinej dúšky pôsobí antibakteriálne, protizápalovo a je baktericídne.
5. Esenciálny olej z kôry grapefruitu je antioxidantom a pôsobí protizápalovo.
6. Extrakt z výhonkov jalovca obyčajného má antibakteriálne a protizápalové účinky a je navyše antioxidantom.
7. Extrakt zo stévie funguje ako prírodné sladidlo.
8. Extrakt z ananásu efektívne narúša zubný povlak.
9. Bisabolol, získavaný z harmančeka, pôsobí antibakteriálne a protizápalovo.
10.Rybí olej má protizápalový účinok.

Neobsahuje: SLES, chlórhexidín, PEG, alkohol, sacharín, umelé farbivá a vône, minerálne oleje.

 Klinické testy a hlavné výhody *:
• Efekt remineralizácia + 39,2% vďaka hydroxyapatitu vápnika, horčíka a zinku a laktátu vápenatému
• Úľava od citlivosti zubov + 41,3% vďaka hydroxyapatitu vápnika, horčíka a zinku, laktátu vápenatému a citrátu draselnému.
• Čistiaci účinok + 71,5% zaisťuje inovatívny BIO Sp. White Systém, prírodné enzým z ananásu bromelain, hydratovanému oxidu kremennému, lyzátům a proteáze.
• Svieži dych + 53% vďaka esenciálnym olejom z mäty piepornej, materinej dúšky a z kôry mandarínky a grapefruitu.
• Protizápalový účinok + 77% vďaka esenciálnym olejom z výhonkov jalovca obyčajného, ​​z badiánu a z rybieho oleja.
* Pri pravidelnom používaní 2x denne počas 4 týždňov

Výrobca: SPLAT

Objem: 125 g

Nová generácia zubnej starostlivosti SPLAT BIO PROFESSIONAL stavia na novej revolučnej patentovanej technológii BIO SP. WHITE SYSTÉM, ktorý nielenže bieli zuby bez poškodenia zubnej skloviny, ale vďaka piatim unikátnym komponentom funguje ako prevencia a komplexné riešenie väčšiny problémov so zubami a ústnou dutinou.

Medzi tieto účinné komponenty patrí zuba prirodzený hydroxyapatit vápnika, obohatený o ióny horčíka a zinku; ochranný film zuba polymér PVP; enzým bromelain z ananásu a subtilizín narúšajúce zubný plak; guľaté častice oxidu kremičitého pre jemné odstránenie zubného plaku bez narušenia zubnej skloviny a unikátny systém lyzátov bifidobaktérií, ktorý je revolučnou novinkou v portfóliu produktov značky SPLAT.

Každá pasta radu SPLAT BIO PROFESSIONAL obsahuje viac ako 8 aktívnych prírodných zložiek, vďaka ktorým sú produkty výnimočné a z 96+% prírodné. Ich účinky vydrží pri každodennom používaní niekoľko týždňov.

Vďaka individuálnemu prístupu k potrebám spotrebiteľa sú dostupné vo variante s fluoridom aj bez neho a na svoje si tak príde celá rodina, vrátane detí od 6 rokov a tehotných žien. Vybrané varianty sú vhodné aj pre vegánov. Táto rada je navrhnutá na mieru tým, ktorí uprednostňujú zdravý životný štýl, hľadajú osvedčená prírodné riešenie v oblasti osobnej hygieny, poznajú svoje ciele a sledujú svoje sny.

Produkty SPLAT BIO PROFESSIONAL boli vyvinuté v spolupráci so zubnými lekármi a ich účinnosť bola potvrdená radom klinických štúdií. Unikátne zloženie je chránené patentom. Boli vytvorené v súlade s prírodou a sú bezpečné pre životné prostredie, pretože neobsahujú žiadne škodlivé prísady ako SLES, PEG, chlórhexidínu, alkohol, sacharín, umelé farbivá a arómy alebo minerálne oleje. Neboli testované na zvieratách. Sú Halal certifikované.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: