SPLAT BIO Professional White Plus new 125 g

4,78 €
Momentálne nedostupné

Bioaktívna zubná pasta s 1428 ppm fluoridu pre bezpečné bielenie zubov a maximálne svieži dych. Klinicky preukázaný bieliaci účinok už po 4 týždňoch pravidelného používania až o 2 odtiene!

Detailné informácie

Sme 14 rokov na trhu
Sme 14 rokov na trhu
Tovar skladom
Tovar skladom

Podrobný popis

Z 96% prírodná bioaktívna zubná pasta s 1428 ppm fluoridu pre bezpečné bielenie zubov a maximálne svieži dych.

Klinicky preukázaný bieliaci účinok už po 4 týždňoch pravidelného používania až o 2 odtiene a ďalej až do prirodzenej farby zuba. Čistiaci účinok sa zvyšuje o 78%.

Táto zubná pasta je ideálna pre milovníkov kávy, čaju a fajčiarov. Znateľne bieli zubnú sklovinu vďaka osvedčenému účinku prírodných enzýmov a fosfátov tým, že štiepi zubný povlak aj na ťažko dostupných miestach a vďaka tomu zanecháva povrch zuba dokonale čistý, hladký, lesklý a zbavený pigmentácie.

Inovatívny BIO SP. White systém s hydroxyapatitom vápnika, obohatený o ióny horčíka a zinku, posilňuje a leští zubnú sklovinu a zaisťuje zdravie celej ústnej dutiny. Vďaka obsahu zinku má pasta antibakteriálny účinok. Unikátny systém lyzátov normalizuje ústnej mikroflóru, rozkladá kariogénny biofilm, chráni pred zubným kazom a pôsobí proti krvácaniu a zápalu ďasien. Vďaka okrúhlym časticiam oxidu kremičitého má pasta nižšiu abrazivitu a odstraňuje zubný povlak jemne bez nežiaduceho poškodenia zubnej skloviny.

Polymer PVP pokrýva zuby ochranným filmom a prispieva tak k dlhodobému čistiacemu účinku. Enzým bromelain z ananásu s rastlinným pôvodom a subtilizín s biotechnologickým pôvodom efektívne narúšajú všetok zubný povlak na povrchu zubnej skloviny.

SPLAT BIO Professional WHITE PLUS je výnimočná tým, že obsahuje 8 prírodných aktívnych ingrediencií. Medzi nimi sú esenciálne oleje z mäty piepornej, ktoré pôsobí antibakteriálne, osviežujú dych a dodávajú paste príjemnú sladkú mätovú príchuť. Esenciálne oleje z citrónovej kôry a materinej dúšky majú antibakteriálne a protizápalové účinky. Extrakty z výhonkov jalovca obyčajného a esenciálny olej z kôry grapefruitu pôsobia ako antioxidanty. Ďalej pasta obsahuje zložku bisabol získavanú z harmančeka a extrakt zo stévie a ananásu.

Prírodné aktívne zložky a ich účinok:


1. Esenciálny olej z mäty piepornej osviežuje dych, pôsobí antibakteriálne a dodáva paste jej príchuť.
2. Esenciálny olej z citrónovej kúry pôsobí antibakteriálne.
3. Esenciálny olej z materinej dúšky pôsobí antibakteriálne, protizápalovo a je baktericídne.
4. Esenciálny olej z kôry grapefruitu je antioxidantom a pôsobí protizápalovo.
5. Extrakt z výhonkov jalovca obyčajného má antibakteriálne a protizápalové účinky a je navyše antioxidantom.
6. Extrakt zo stévie sladké funguje ako prírodné sladidlo.
7. Extrakt z ananásu efektívne narušuje zubný povlak.
8. Bisabol, získavaný z harmančeka pôsobí antibakteriálne a protizápalovo.

Neobsahuje: SLES, chlórhexidín, PEG, alkohol, sacharín, umelé farbivá a vône, minerálne oleje, peroxidy, živočíšne zložky.

 Klinické testy a hlavné výhody *:
• Bieliaci účinok už po 4 týždňoch pravidelného používania 2x denne až o 1.9 odtieni a čistiaci účinok + 78% vďaka fosfátom, BIO Sp. White Systému, bromelainu, lyzátom a proteáze.
• Svieži dych +84% vďaka esenciálnym olejom z grapefruitovej kôry, citrónovej kôry, mäty piepornej a materinej dúšky.
• Efekt remineralizácia 100% vďaka hydroxyapatitu vápnika, horčíka a zinku.
• Prevencia zubného kazu vďaka monofluorofosforečnanu sodnému a lyzátom.
• Protizápalový účinok vďaka esenciálnemu oleju z výhonkov jalovca obyčajného, ​​materinej dúšky a z kôry z grapefruitu.
* Pri pravidelnom používaní 2x denne počas 4 týždňov

Výrobca: SPLAT

Objem: 125 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: