SPLAT Professional WHITE PLUS bieliaca zubná pasta 100 ml

Akcia
Značka: SPLAT
4,95 € –20 %
SPLAT Professional WHITE PLUS bieliaca zubná pasta 100 ml
4,95 € –20 % 3,95 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.10.2021

Efektívna viac-účelová zubná pasta, ideálna pre milovníkov kávy, čaju a fajčiarov. Bieliaci efekt 1,5 tónu počas 4 týždňov používania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Efektívna viac-účelová zubná pasta, ktorá obsahuje inovatívny systém pre bezpečné bielenie Sp.White System®, vďaka ktorému sa zuby stávajú belšie o 1,5 tónu počas 4-týždenného používania.

Nezvyšuje citlivosť zubov. Ideálna pre milovníkov kávy, čaju a fajčiarov. Ióny draslíka znižujú citlivosť zubov a ióny fluoridu účinne chránia pred zubným kazom. Prírodné antibakteriálne prísady zabraňujú tvorbe zubného povlaku a podporujú svieži dych.

Kruhové leštiace častice, v kombinácii so zložkou Polydon® a prírodnými enzýmami z papáje, zaisťujú belosť zubov aj v ťažko dostupných miestach ústnej dutiny. Pomáhajú zachovať belosť zubnej skloviny a povrch zubov zostáva dokonale hladký na dlhú dobu.

Obsahuje fluorid (1000 ppm).

АKTÍVNE ZLOŽKY: Polydon®, papaín, draslík, natriummonofluorfosfát.

 KLINICKY OVERENÉ:

  • Bieliaci efekt – 1,5 tónu počas 4 týždňov používania podľa stupnice VITAPAN
  • Čistiaci účinok – 50%
  • Remineralizačný účinok – 40%
  • Hemostatický účinok – 50,2%

ÚČINKY: Inovatívny systém Sp.White System® starostlivo čistí a leští do vysokého lesku. Fosfátové ióny v kombinácii so zložkou Polydon® efektívne odstraňujú zubný povlak. Ióny draslíka efektivne znižujú citlivosť zubov.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
K Avatar autora | 17.6.2020
vyborna pasta.rozdiel vidiet.