SPLAT - Professional LIKVUM-GEL zubná pasta 100 ml

Novinka
Značka: SPLAT
4,99 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
8.4.2020

BEZ FLUORIDU. Gélová zubná pasta s bieliacim účinkom a silnou ochranou proti zubnému kameňu. Vďaka obsahu vysokého množstva enzýmov má blahodárne účinky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gélová zubná pasta s vyváženým systémom čistenia – Sp.White system® je navrhnutá pre bezpečné bielenie zubnej skloviny a čistenie celej ústnej dutiny. Prírodné enzýmy z papáje a zložky s vysokou molekulovou hmotnosťou Polydon® efektívne štiepia zubný povlak, bránia jeho tvorbe a prispievajú k zachovaniu zdravých bielych zubov. Vzhľadom k vysokému obsahu enzýmov a účinnému leštiacemu systému má blahodárne účinky. Poskytuje vysokú ochranu pred tvorbou zubného kameňa.

Vysoko účinná antiseptická zložka Biosol má protizápalové účinky na ďasná a potláča rast patogénnych baktérií. Prírodný enzým Papaín zabraňuje tvorbe zubného povlaku, ktorý je hlavnou príčinou zubného kazu. Bioaktívny vápnik získaný z vaječných škrupín posilňuje zubnú sklovinu a znižuje precitlivenosť zubov.

Bez fluoridu.

АKTÍVNE ZLOŽKY: Polydon®, Bioaktívny vápnik, Biosol, Papaín, Xylit.

KLINICKY OVERENÉ:

  • bieliaci účinok – 1 tón počas 4 týdždňov používania podľa stupnice VITAPAN
  • protizápalový účinok – 44%
  • čistiaci účinok – 42,5%
  • hemostatický účinok – 70%
  • remineralizujúci účinok – 62,5%

 ÚČINKY: Vysoko účinná antiseptická zložka Biosol zabraňuje tvorbe zubného povlaku a pôsobí protizápalovo. Bioaktívny vápnik získaný z vaječných škrupín účinne posilňuje zubnú sklovinu. Inovatívny systém Sp.White system® jemne čistí a leští zuby do vysokého lesku.

Objem: 100 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: