SYNERGETIC - Ekologický prací prášok 20 x 25 g

Novinka
Značka: SYNERGETIC
6,49 €
Posielame do 2 dní

Ekologický prací prášok s biologicky odbúrateľným zložením vhodný na bielu aj farebnú bielizeň. Zachováva farbu tkanín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ekologický prací prášok. Bezpečný a efektívny, s biologicky odbúrateľným zložením.

Kombinácia piatich druhov enzýmov a rastlinných povrchovo aktívnych látok účinne odstraňuje nečistoty z tkanivových vlákien aj v studenej vode a pri krátkych pracích cykloch. Prací prášok sa rýchlo rozpúšťa vo vode. Vhodný na bielu a farebnú bielizeň z prírodných a syntetických látok, je možné ho použiť na ručné pranie a práčku.

Zachováva farbu a je jemný k tkaninám. Unikátny komplex zelených chelátov dokonale odstraňuje nečistoty z vlákien tkaniny a chráni pred vyblednutím. 

ODPORÚČANIE NA POUŽITIE: Opatrne odlepte okraj papierovej tyčinky a nasypte prášok do dávkovača pracích prostriedkov v práčke. Zatvorte dávkovač a podľa pokynov zapnite práčku. Na 5 kg bielizne použite 1 tyčinku pracieho prášku; na veľmi špinavé prádlo použite 2 tyčinky na prášok na pranie. Pri ručnom praní obsah 1 tyčinky pracieho prášku úplne rozpustite v 5 litroch vody, potom vložte prádlo.

ĎALŠIE ODPORÚČANIA: Postupujte podľa pokynov na umývanie na štítku produktu. Aby ste zabránili zafarbeniu, neaplikujte prací prášok priamo na látku. Vhodný na bielu a farebnú bielizeň z prírodných a syntetických látok, je možné ho použiť na ručné pranie a práčku. Neperte farebnú bielizeň pri teplote vyššej ako 40 ° C. NEPOUŽÍVAJTE NA UMÝVANIE VLNY ALEBO HODVÁBU. Odporúčaná teplota prania - 30-40 ° C. Nové oblečenie perte osobitne, ak nie je známe, ako si zachováva svoju farbu.

ZLOŽKY: 15-30% aniónových povrchovo aktívnych látok; enzýmy; mydlo <5%; neiónové povrchovo aktívne látky <5%; zeolity> 30%; 15-30% kyslíkové bielidlo. Obsahuje: Uhličitan disodný, zlúčenina s peroxidom vodíka (2: 3); alkoholy, C12-14, etoxylované; kyselina sírová, mono-C12-18-alkylestery, sodné soli; l-metoxy-l-oxohexadekán-2-sulfonát sodný.

PODMIENKY NA UCHOVÁVANIE: Uchovávajte pri teplote do +35 ° C, relatívnej vlhkosti vzduchu do 85%, vyhýbajte sa priamemu slnečnému žiareniu. Po uplynutí doby použiteľnosti sa musí prací prášok vyhodiť do nádoby na domový odpad.

Balenie: 20 x 25 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: