SYNERGETIC - Ekologický prostriedok na riad Aloe vera 1 L

Novinka
Značka: SYNERGETIC
4,89 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.9.2021

Vysoko penivý koncentrovaný ekologický čistiaci prostriedok na riad s Aloe vera s biologicky odbúrateľným zložením s certifikátom ICEA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko penivý koncentrovaný ekologický čistiaci prostriedok na riad s Aloe vera s biologicky odbúrateľným zložením, bezpečný a efektívny.

Vhodný tiež na umývanie zeleniny a ovocia, hračiek pre deti. Účinne odstraňuje pachy a mastnotu aj v studenej vode. Šetrný k pokožke.

Praktické dávkovanie.

Certifikát ICEA*

*ICEA je hlavný certifikačný orgán prírodných a ekologických prípravkov v Taliansku. Talianska asociácia ekologického poľnohospodárstva (AIAB) a Inštitút etickej certifikácie (ICEA) spolu so skupinou výrobcov, položila základy pre posudzovanie prírodnej a eko kozmetiky. Všetky výrobky, ktoré dostanú túto certifikáciu, spĺňajú najprísnejšie požiadavky certifikačného úradu.

Toto je potom uznané aj certifikátom, zodpovedajúcim označením na obale výrobku.

Čo ICEA kontroluje?

Všetky fázy výroby podstupujú každoročne prísny systém certifikácie. Je kontrolovaný celým radom požiadaviek na bio produkty:

  • Absencia umelých prísad a technológií genetického inžinierstva vo výroby
  • Všetko, vrátane produkcie odpadových plynov, produkovanie odpadu, spotrieb energií, dopravné a hygienické normy sú veľmi striktne stanovené.
  • Výroba a skladovanie sa musí vykonávať v súlade s prísnymi ekologickými predpismi.
  • ICEA inšpekcia je vykonávaná niekoľkokrát za rok, priamo na mieste výroby.
  • Je dodávaná kompletná dokumentácia, v ktorej sa dá sledovať všetko (od príjmu surovín, ich spracovanie a skladovanie, až po expedíciu výrobkov konečnému spotrebiteľovi.) 

 POUŽITIE: naneste na špongiu, umyte riad, opláchnite vodou. Na prípravu čistiaceho roztoku použite 5 ml saponátu na liter vody.

Objem: 1 L

ZloženieWater, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sarcosinate, Disodium Cocoamphodiacetate, Glycereth-7 Cocoate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Citric Acid, Parfume with Natural Oils (Calamus Oil, Galbanum Oil, Mint Oil, Sage Oil, Lemongrass Oil, Nutmeg Oil).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: