Vonai - Marocká levanduľa 100 g

Podrobný popis

Prírodné mydlo bylinné s harmonizujúcim levanduľovým éterickým olejom,  ktorý prispieva k pocitu uvoľnenia a dobrej nálady. Je  vhodné pre všetky typy pleti .

Mydlo je hydratačné vďaka vysokému podielu olivového, kokosového, ricínového oleje a bambuckého masla. Je obohatené o extrakt z arniky a zafarbené extraktom z koreňa marény farbiarskej.

Levanduľa je najpoužívanejší éterický olej v starostlivosti o pokožku. Využíva sa ako antiseptikum, ničí rôzne druhy baktérií a vírusov, pomáha znižovať zápal. Aktívna látka linalol v levanduľovom oleji hojí podráždenú pokožku aj pri popáleninách či drobných ranách. Levanduľové estery zase znižujú bolesť a opuch a bránia vzniku jazvy po ranách. Levanduľový olej podporuje hlboký spánok, je tiež účinný pri liečbe úzkosti alebo nadmernej energie.  

 

Zloženie: olivový olej, kokosový olej*, bambucke maslo*, ricinový olej*, esenciálny olej levanduľa prášok z mareny farbiacej

 

Návod na použitie: Prírodné mydlá sú zvyčajne mäkšie ako komerčné mydlá. Ak necháte mydlo medzi použitiami vyschnúť na mydelničke , vydrží mydlo 2-3 týždne pri každodennom používaní jednou osobou.  

 

BEZ PALMOVÉHO OLEJA, SYNTETICKÝCH KOZERVANTOV, FARBÍV, PARABÉNOV, ROPNÝCH DERIVÁTOV, FTALÁTOV, SLES, SLS. PRÍRODNÝ PRODUKT. 100% RECYKLOVATEĹNÝ PAPIEROVÝ OBAL   * v bio kvalite  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: