Voono - INDIGO 100g

10 €
Posielame do 3 dní
Ste čiernovláska a túžite po zmene? Vyskúšajte INDIGO! Keď ho zmiešate s hennou SOFT BLACK v pomere 50:50, dosiahnete Havraní efekt.

Detailné informácie

Podrobný popis

Doprajte svojim vlasom tú najlepšiu starostlivosť a zvoľte prírodnú farbu VOONO v odtieni Indigo.

Šetrné zloženie bez amoniaku a peroxidu

zaistí vašim vlasom maximálnu starostlivosť bez poškodenia. Farba optimálne kryje šediny a zanechá vaše vlasy prirodzene žiarivé a lesklé. Doprajte si pohodlie tiež pri použití farby. Farbu je možné aplikovať jednofázovo alebo dvojfázovo (v prípade krytia šedín).

 
 

Hlavné prednosti prírodnej farby na vlasy VOONO Indigo

  • Šetrné zloženie farby – bez amoniaku a peroxidu
  • Farba je vhodná na všetky typy vlasov
  • Prirodzene žiarivé farby plné bohatých odleskov
  • Optimálne kryje šedivé vlasy
  • Vhodná pre vegánov
  • Netestovaná na zvieratách

Farba:
Indigo

Obsah balenia:
1× Jednorazové rukavice
1× Kúpacia čiapka
1× 100 g VOONO Henna Indigo
1× Podrobný návod na použitie

Zloženie:
Indigo (indigo fera Tinctoria)

Jednofázové farbenie:
Farbenie prebieha podobne ako pri farbení bežnou farbou. Je však nutné zdôrazniť, že henna by mala byť zmiešaná s vodou s teplotou 50 °C, pri červených odtieňoch 60 – 90 °C. Henna by následne mala vytvoriť konzistenciu s hustotou jemnejšieho jogurtu. Ak máte citlivú pokožku hlavy, tak hennu nanášajte až po vychladnutí. Zmes nanášajte rovnomerne, najlepšie po niekoľkých vrstvách tak, aby boli všetky vlasy nafarbené. Aby mala henna správne podmienky pre optimálne pôsobenie je potrebné, aby bola v teple. To docielite nasadením čiapky. Doba pôsobenia henny sa odvíja od typu vlasov a či boli vaše vlasy už farbené – teda medzi 45 minútami až 2 hodinami.

Dvojfázové farbenie:
Farbenie hennou funguje ako akási farebná ochranná vrstva vlasu. Jej výsledný odtieň sa odvíja od vášho prirodzeného odtieňa, čo znamená, že ak si nafarbíte normálne vlasy, ich výsledný odtieň sa bude líšiť od odtieňa, ktorý dosiahnete na šedivých vlasoch. Preto sa v rámci šedín odporúča dvojfázové farbenie. V prvom kroku si vlasy nafarbíte hennou COPPER a v druhom kroku po 24 – 48 hodinách už použijete vami vybraný odtieň. Druhou možnosťou je nafarbiť si vlasy dvakrát rovnakým odtieňom, ktorý ste si vybrali.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: