Woobamboo Ekologická zubná kefka stredne mäkká

3,99 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.6.2023
Možnosti doručenia

Vyrobená z  biologicky odbúrateľného, ​​udržateľne pestovaného moso bambusu. Stredne mäkké štetiny.

Detailné informácie

14 rokov na trhu
Sme 14 rokov na trhu
Darček k objednávke
Darček k objednávke
Máme tovar skladom
Tovar skladom

Podrobný popis

Zubná kefka Woobamboo je jednoducho drevená zubná kefka. 

Je vyrobená z  biologicky odbúrateľného, ​​udržateľne pestovaného moso bambusu a jej štetiny sú vyrobené z nylonu. Aj preto je  kefka 100% recyklovateľná a dokonca až na 95% rozložiteľná. Čistí rovnako dobre a vydrží rovnako dlho, ako vaša bežná plastová zubná kefka. Výhodou je, že je lepšia pre životné prostredie.

Bambus je fantastická rastlina. Jeho pestovanie nie je veľmi náročné. Oproti iným dreveným rastlinám a stromom dokáže veľmi rýchlo vyrásť bez potreby prílišnej starostlivosti a pridávania rôznych hnojív, preto je to perfektná voľba pre výrobky na krátkodobé použitie, ako sú zubné kefky, slamky a podobne. Ďalšou výhodou je, že bambusové drevo použité na výrobu kefiek pochádza z obhospodárovaných lesov, čo znamená, že je šetrná k životnému prostrediu a jej výroba neovplyvňuje biotopy, ani potravinové zdroje pre zvieratá.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 22.4.2021
Kefku som objednala už druhýkrát, najmä z dôvodu , že je vyrobená z ekologického materiálu. Používam ráno a večer pri čistení spolu so zubnou pastou mäta a citrón. Šetrná k zubom a ďasnám. Doporučujem.