ZERO - Univerzálny čistiaci krém 500 ml

4,45 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.1.2022

Prírodný, bezpečný a účinný čistiaci prostriedok ZERO bez škodlivých a nebezpečných chemikálií. Plne biologicky rozložiteľné zloženie. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný, bezpečný a účinný čistiaci prostriedok ZERO bez škodlivých a nebezpečných chemikálií.  
Je ideálny pre čistenie rôznych povrchov v kuchyni a kúpeľni. Spoľahlivo čisti  kuchynské dosky, dlaždice,umývadlá, sanitárne zariadenia,rúry,varné dosky,grily, mikrovlnky,formy na pečenie a panvice.

Jeho základ tvoria tradičné prírodné zložky - krieda a citrónová šťava. Dokonale rozpúšťa starý, spálený tuk. Ľahko odstraňuje nečistoty. Odstraňuje usadeniny vodného kameňa a stopy mydla.  antibakteriálny účinok. Zanecháva žiarivý lesk a sviežosť. Nezanecháva škvrny a škrabance.
Má prirodzenú sviežu vôňu.  Plne biologicky rozložiteľné zloženie - v hodné pre domáce čistiarne odpadových vôd a septiky.

Aktívne zložky:
Prírodná krieda - dokonale čistí odolné nečistoty, stuhnutý starý tuk, vápenné usadeniny, stopy mydla a iné ťažko odstrániteľné nečistoty
Limetková šťava - má silný antibakteriálny účinok, dodáva žiarivý lesk a sviežosť.

Použitie: Naneste malé množstvo krému na špongiu alebo na špinavý povrch, dôkladne očistite povrch a opláchnite alebo zotrite čistou vodou.

Zloženie: Zloženie: čistená voda, 5 až 15%: uhličitan vápenatý, <5%: neiónové povrchovo aktívne látky, hydrogénuhličitan sodný, krieda, bio esenciálny olej citrón, bio esenciálny olej zo šalvie, citrónová šťava, hydroxid sodný, vonná kompozícia, Linalool.Uchovávajte mimo dosahu detí.

Objem: 500 ml.

Exp 4/2022

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: