Dizao - Maska na očné okolie s čiernym uhlím

3 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.11.2020
látková maska na očné okolie DIZAO

Detailné informácie

Podrobný popis

Maska na okolie očí DIZAO obsahuje tieto aktívne zložky:

  • bambusové uhlie - intenzívne zvlhčuje pokožku, znižuje tmavé kruhy a opuch v okolí očí. Poskytuje pokožke detoxikáciu.
  • kyselinu hyaluronovú - obnovuje pružnosť pokožky a uzatvára v nej vlhkosť.
  • komplex peptidov - vyhladzuje, osviežuje a posillňuje pokožku.

Neobsahuje parabény, silikóny.

Použitie: Umiestnite masku na čistú pleť, nechajte pôsobiť 15-20 minút. Opláchnite vodou. Odporúča sa použiť masku 1-2 krát týždenne.

Prečo sú látkové pleťové masky také efektívne? V podstate „dobijú“ vašu pleť obrovským množstvom ingrediencií potrebných pri starostlivosti o pokožku, ktoré by ste niekoľkými kvapkami séra alebo hydratačného prípravku do pokožky nedostali. Tvárové masky tiež tvoria prostredie, doslova bariéru, takže sa tieto prísady môžu do pokožky dostávať neustále a bez odparovania. Práve to je dôvod, prečo je vhodné otočiť balenie masky a prečítať si zoznam obsiahnutých prísad, aby ste vedeli, čo do pokožky „pumpujete“. Uistite sa, že neobsahuje žiadne látky, ktoré by potenciálne mohli vašu pokožku dráždiť, prípadne prísady, nad ktorými by visel otáznik. Ide napríklad o parabény a syntetické farbivá.


Prednosti pleťových masiek DIZAO : Všetky masky tejto rady obsahujú kolagén rastlinného pôvodu a kyselinu hyalurónovú rastlinného pôvodu, 99,6% zloženia sú prírodné ingrediencie a účinkujú rýchlo a efektívne

Objem:  10 g.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: