Bio šľahané telové maslá

5 položiek celkom
telove maslo 1024x1024
8,90 €

Nadýchané šľahané maslo určené pre starostlivosť o pokožku celého tela. Vzácny bio arganový olej a bio bambucké maslo zabezpečujú pokožke hydratáciu a výživu po celý deň....

BS3
detske maslo 1024x1024 (1)
7,48 €

Nadýchané šľahané detské maslo je špeciálne určené na starostlivosť o jemnú detskú pokožku. Éterické oleje z levandule a kamilky, ktoré sú známe svojimi upkojujúcimi...

BS2
kojenecke maslo 1024x1024
7,48 €

Vhodné od narodenia, odporúčame pre ochranu v citlivej oblasti plienok, pomáha predchádzať zapareninám a podporuje ich hojenie.

BS1
slivkove maslo 1024x1024
11,41 €

Potláča podráždenie a začervenanie pokožky a zachováva jej pružnosť. Má vysoký obsah beta karoténu a vitamínov pomáha hydratovať suchú kožu.

BS4
ruzove maslo 1024x1024
8,27 €

Neodolateľne jemné šľahané maslo so vzácnou bulharskou ružou telo nie len zmyselne prevonia, ale tiež maximálne vyživí a hydratuje.

BS5

Bio karité, ktoré sa ľahko natiera?

Dá sa to vďaka technológii šľahania bambuckého masla. Ľahučká a našľahaná štruktúra masla potom zaručuje ľahké nanášanie na pleť a pokožku. Zloženie je rovnaké ako klasické Bio karité - len bambucké maslo a žiadna chémia.

  • obsahuje veľké množstvo vitamínov prospešných pre pokožku.
  • obnovuje vitalitu veľmi suchej, popraskanej, citlivej a predčasne starnúcej pokožky.
  • je vhodný pre použitie aj v zimných mesiacoch, kedy nenarušuje bunkovú štruktúru a poskytuje pokožke ochranu.
  • detské maslá chránia jemnú detskú pokožku pred chladom, rovnako tiež slúžia ako skvelá ochrana citlivých častí tela (proti plienkovej dermatitíde).