Bio kráľovská starostlivosť

100% Bio Kráľovská starostlivosť Saloos prináša pleti omladenie, zvláčnenie a jedinečnú vôňu. Zriedkavý bio arganový a bio opunciový olej pôsobí ako skvelý prírodný lifting.

Každá žena túži po pevnej a hladkej pleti bez vrások, ale s postupujúcim vekom sa znižuje produkcia kolagénu, pleť začína zvädnúť a jemné linky sa premieňajú na vrásky. Čas zastaviť nevieme, ale spomaliť príznaky starnutia pleti s pomocou najluxusnejších anti-age olejov je ľahké sa Saloos exkluzívnym radom Kráľovská starostlivosť.

Pravidelným používaním pomôžete nielen omladenie, ale aj rozžiarenie a zamatové hebkosti vašej pleti.

3 položiek celkom
argan opuncia ruza 1024x1024
9,73 €

Kráľovská starostlivosť o pleť s olejom z najvzácnejšej damascenskej ruže. Napomáha zmierniť vrásky, hydratovať a zvláčniť pleť. Ak milujete vôňu ruží, je tento olej presne pre...

KS1
argan opuncia bergamot
9,81 €

Kráľovské spojenie vzácnych bio olejov so sviežou vôňou citrusov chráni pred vznikom prvých vrások, intenzívne hydratuje a rozjasňuje pleť. Odporúčame hlavne pre mladšiu pleť.

KS3
argan opuncia levandula 1024x1024
9,17 €

Luxusné spojenie bio opunciového oleja s prírodnými liftingovými účinkami a výživného extra bio argánového oleja napomáha zmierniť vrásky, hydratovať a zvláčniť pleť.

KS2