144 položiek celkom
vyr 217Argan Revital
od 3,92 €

Omladzuje pokožku a dodáva jej vitálny vzhľad. Vhodný pre všetky typy pleti...

R36-50
bio argan revital
od 7,77 €

Omladzujúci olej pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti...

R35-20
vyr 147 avenia
od 7,57 €

Ukľudňuje citlivú pleť s rozšírenými žilkami a blahodárne pôsobí na zápalovú pokožku. Zmierňuje začervenanie a svrbenie...

R32-20
vyr 221Bergamot
od 3,91 €

Je vhodný pre mastnú a zmiešanú pleť. Má antiseptické účinky a zmierňuje prejavy akné...

R15-50
vyr 2256
od 3,91 €

Výborný na čistenie zrelej, suchej a náročnej pleti. Chráni pleť pred stratou vlhkosti a zároveň ju regeneruje...

R34-50
vyr 151 granatove jablko
od 7,75 €

Pôsobí proti vráskam, ideálny pre náročnú a zrelú pokožku...

R33-20
vyr 152 hermanek
od 7,20 €

Vodný pre všetky typy pleti, ideálny je pre extrémne citlivú pokožku, má protizápalový, upokojujúci a protialergický účinok. Pomáha pri nespavosti...

R7-20
saloos hyaluronove serum 15 ml
od 8,77 €

Intenzívna starostlivosť pre omladenie a vyhladenie povrchu pleti. Aktívne pôsobení proti vráskam a drobným jazvám.

HS01
vyr 155 jasmin
od 7,58 €

Rozjasňuje a tonizuje predovšetkým suchú a zrelú pokožku. Ukľudňuje citlivú pleť v prípade začervenania a svrbenia...

R1-20
vyr 177Lemon tea tree
od 5,28 €

Vhodná pre mastnú, mladú a problematickú pleť. Zabraňuje tvorbe zápalových ložísk a ukľudňuje akné...

R19-50
vyr 157 lemon tea tree
od 7,19 €

Je ideálny pre mastnú, mladú a problematickú pleť. Zabraňuje tvorbe zapálených miest, dezinfikuje a ukľudňuje akné...

R29-20
Hore
Ďalšie produkty

Cieľom každodennej starostlivosti o pleť by malo byť dosiahnutie rovnováhy, aby pleť fungovala čo najlepšie a zároveň odolala vplyvom vonkajšieho prostredia či vplyvom starnutia.
Vaša denná rutina starostlivosti o pleť by mala pozostávať z troch hlavných krokov:

1.Čistenie — Umývanie tváre. Veľmi vhodné sú čistiace pleťové mydlá či gély, ktoré pokožku zbavia nečistôt a mastnoty. Po ich použití treba pleť opláchnuť čistou vodou. 

2.Tonizácia — Vyváženie pleti. Toner, hydrolát alebo kvetinová voda je mylne interpretovaná ako produkt na dočistenie a teda, že odstraňuje zvyšky čistiaceho prostriedku. Po správnom čistení a dôkladnom opláchnutí čistiaceho produktu vodou by však žiadne zvyšky na tvári nemali zostať. Preto ak zostávajú, nabudúce budete musieť lepšie popracovať na kroku čistenia. Na čo teda tonizácia pleti slúži?

Toner v prvom rade vyrovnáva pH pokožky, pretože prirodzené pH pokožky je mierne kyslé – cca 5-5,5, a práve kyslé pH pomáha brániť pokožku napr. aj pred baktériami. Zmena pH znižuje schopnosť kože proti baktériám bojovať, vedie tiež k nadmernej strate hydratácie, výsledkom čoho je nadmerne vysušená a citlivá pokožka.  Po čistení a exfoliácii pokožky je ochranná bariéra narušená, najmä ak čistenie bolo agresívne. 

3.Hydratácia pokožky — pleťovým olejom alebo pleťovým krémom. Hydratovať potrebuje každý typ pokožky. Nielen pri suchej, ale aj pri mastnej pleti je hydratácia základ. Na správne hojenie, regeneráciu a funkciu kože. Treba vybrať len správny typ produktu na základe toho, aký typ pokožky máte a čo chcete dosiahnuť.

Ak by ste chceli túto základnú starostlivosť ešte zdokonaliť, môžete siahnuť po doplnkovej starostlivosti vo forme pleťových sér. Sérum na tvár má takú vysokú koncentráciu aktívnych látok, akú by ste v krémoch či olejoch našli len ťažko. V porovnaní s krémami má aj menšie molekuly, takže dokáže preniknúť hlbšie do kože, kde odvedie svoju prácu. Preto jeho účinky často vidieť už po niekoľkých dňoch používania. Pleťové séra sa nanášajú ako predposlený krok starostlivosti a to pred pleťovým krémom či olejom.