Bio krémové maslá

Vyskúšajte luxusné krémové bambucké maslá od Saloos pre komplexnú starostlivosť o vašu pleť, pokožku na celom tele, pery, nechty a vlasy. Tieto maslá majú ešte jemnejšiu a krémovejšiu konzistenciu, ako by ste očakávali.

Jedná sa o prírodné maslá pre pleť a telo (body butter) vynikajú nielen svojou schopnosťou byť rýchlo absorbované do pokožky, ale tiež dlhotrvajúcou hydratáciou. Obsahujú bohaté zásoby prírodných živín, čo ich robí vynikajúcou alternatívou k bežným pleťovým krémom a telovým mliekam. Navyše, pomáhajú omladzovať pokožku a môžu byť výbornou prevenciou proti vráskam a striám.

Tieto maslá sú obľúbené u každého a sú šetrné aj voči našim najmladším členom rodiny. Môžete si ich užiť pri masáži, ako zábal na vlasy alebo v hydratačnom kúpeli.

5 položiek celkom
Saloos kremove bambucke maslo
7,60 €

Vhodné na starostlivosť o problematickú pleť a pokožku so sklonom k ekzémom, akné či psoriáze. Aktívne podporuje tvorbu kolagénu a pôsobí proti prejavom predčasného starnutia,...

BK1
Saloos bergamotove kremove maslo
9,86 €

Bio bergamotové krémové maslo poskytne extra zvláčnenie, pomáha proti striám a strate pevnosti. Ošetrí aj veľmi suchú a šupinatú pokožku. Radostná vôňa bergamotu podporuje dobrú...

BK2
Saloos levandulove kremove maslo
9,15 €

Jemný telový krém podporí regeneráciu, spevnenie a dlhodobú hydratáciu. Prispieva k zmierneniu prejavov začervenania a zvýšenej citlivosti. Upokojujúca vôňa levandule navodí...

BK3
Saloos ruzove kremove maslo
10,59 €

Prémiové bio bambucké maslo s omladzujúcim koenzýmom Q10, bio argánovým a ružovým olejom rozmazná pokožku výnimočnými hydratačnými, liftingovými a rozjasňujúcimi účinkami.

BK4
Saloos tehotenske kremove maslo
10,25 €

Pôsobí skvele proti striám a nedokonalostiam. Namáhaným partiám, ako je bruško, stehná, boky a prsia dopraje dlhodobé zvláčnenie a tak potrebné upokojenie.

BK5