33 položiek celkom
The Doctor - šampón na vlasy " Energia" 946 ml
5,53 €

Šampón na maximálnu energiu a rast vlasov skeratínom, arginínom a biotínom.

TD04
BabickaAgafia Balzam na objem a lesk vlasov 550 ml
5,99 €

Balzam s kvetovým propolisom, včelím voskom a extraktom z koreňa mydlice, nechtíka.

BAB04
BabickaAgafia Balzam na posilnenie vlasov
5,99 €

Balzam s cédrovým propolisom, kvetovými voskami a extraktami zo sibírskych bylín.

BAB01
BabickaAgafia Balzam na regeneraciu a vyzivu vlasov 550 ml
5,99 €

Balzam s brezovým propolisom, extraktom zo žihľavy, ženšenu a lipy.

BAB02
BabickaAgafia Balzam proti vypadavaniu vlasov 550 ml
5,99 €

Balzam s lopúchovým propolisom, živice z borovice, extraktom zo šalvie, vŕbových bahniatok.

BAB03
BabickaAgafia Sampon na posilnenie vlasov 550 ml
5,99 €

Šampón s cédrovým propolisom, kvetovými voskami a extraktami zo sibírskych bylín

BAS01
BabickaAgafia Sampon na objem a lesk vlasov 550 ml
5,99 €

Šampón s kvetovým propolisom, medom, včelím voskom a extraktom z koreňa mydlice.

BAS04
BabickaAgafia Sampon na regeneraciu a vyzivu vlasov 550 ml
5,99 €

Šampón s brezovým propolisom, extraktom zo žihľavy, ženšenu a lipy.

BAS02
BabickaAgafia Sampon proti vypadavaniu vlasov 550 ml
5,99 €

Šampón s lopúchovým propolisom, živice z borovice, extraktom zo šalvie, vŕbových bahniatok.

BAS03
Balnea kazeta mlieko sampon
17,81 €

Ľahké telové mlieko s okamžitou a dlhodobou hydratáciou sa veľmi rýchlo vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Vlasový šampón v kombinácii s kofeínom, aloe vera a panthenolom...

BHK02-1
Balnea Dudince - Šampón na podporu rastu vlasov 200 ml
8,90 €

Šampón na rast a podporu vlasov s obsahom dudinskej minerálnej vody, ktorá je známa svojimi priaznivými  účinkami na vlasy a vlasovú pokožku.

BHD03
ArganOilElixirSerum100 ml
10,16 €

Magická sila argánového oleja v zušľachťujúcej starostlivosti pre všetky typy vlasov.

LSAS02
Hore
Ďalšie produkty

Správna starostlivosť o vlasy by mala pozostávať z týchto krokov:

1. Šampón - čisté vlasy sú jedným z najdôležitejších krokov na udržanie zdravých vlasov. Frekvencia umývania závisí od typu vlasov. Na umývanie vlasov nikdy nepoužívajte horúcu vodu, pretože môže vlasy zbaviť ich prirodzeného mazu, čo má za následok suché a matné vlasy. V našej kolekcii šampónov môžete nájsť šampóny od Babičky Agafie, ktoré sú výnimočné tým, že ich základ tvorí snežná voda (sneh sa nechá roztopiť v kadiach, aby bola voda mäkšia). Do tohto základu je šetrným spôsobom zapracovaný sibírsky rastlinný komplex. Spomenieme tiež šampóny značky Ecolatiér, ktoré obsahujú viac ako 98% prírodných zložiek organického pôvodu a sú vhodné aj pre vegánov. Bulharské šampóny značky Milva sú zasa stálicou na slovenskom trhu a vďaka obsahu chinínu sú voľbou číslo 1 pri problémoch s vypadávaním vlasov. Úplnou novinkou na našom trhu sú šampóny The Doctor. Ako vyplýva z názvu, boli primárne vyvinuté na riešenie rôznych problémov či už s vlasmi alebo vlasovou pokožkou. Ich výhodou je, že sú bez obsahu silikónov a vo veľkom litrovom balení, ktoré je veľmi ekonomické ale zároveň aj praktické.

2. Kondicionér - umývanie vlasov dobrým šampónom je dôležité, ale kondicionér je oveľa dôležitejší pre udržanie zdravia vašich vlasov. Kondicionér môže pomôcť dodať vlasom vlhkosť a tiež im dodať veľa lesku. Po umytí vlasov je potrebné naniesť kondicionér do dĺžky vlasov a po niekoľkých minútach opláchnuť. Nemali by ste ho nanášať na pokožku hlavy alebo korienky. Veľmi obľúbeným kondicionérom, ktorý máme v ponuke je kondicionér od Farmavity Argan Sublime. Pre veľmi poškodené vlasy odporúčame kondiconér od BISOU, ktorý obsahuje biomimetický keratín. Taktiež máme v ponuke aj kondicionér pre hennované vlasy od značky Henné Color.

Bezoplachový kondicionér je hitom posledného desaťročia. Jedným z hlavných dôvodov, prečo mnohé ženy začlenili bezoplachové kondicionéry ako súčasť svojej starostlivosti o vlasy je ten, že pomáha udržiavať vlasy poddajné a jemné. Dodáva vlasom vlhkosť a vytvára ochranný povlak na vlasových prameňoch, aby sa zabránilo poškodeniu slnečnými lúčmi a znečisteniu vplyvom prostredia. Existuje množstvo bezoplachových kondicionérov, ktoré obsahujú vôňu, aby vaše vlasy voňali. Vyberte si receptúru bez alkoholu, aby ste zaistili, že výrobok nevysušuje vlasy. Bezoplachový kondicionér Onely 10v1 od spočnosti Farmavita je mimoriadne obľúbeným produktom, ktorý spĺňa presne tieto parametre.

3. Vlasové séra a oleje  - ak si pravidelne upravujete vlasy, teplo z fénu, žehličky alebo kulmy vaše vlasy vysuší. Vlasy ľahko stratia vlhkosť a začnú sa krepiť alebo štiepiť. Na ich posilnenie a odolnosť odporúčame nanášať pred tepelnou úpravou na vlasy ochranné séra alebo oleje. Siahnuť môžete po vlasovom elixíre Argan Sublime alebo keratínovom či kolagénovom sére od Bisou.