Balnea Dudince - Darčeková kazeta Masážny hydrogel Chladivý & Hrejivý

15,79 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Masážne hydrogely s obsahom dudinskej minerálnej vody, ktorá má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo. Ideálny darček pre ľudí, ktorých trápia unacené svaly a boľavé kĺby.

Detailné informácie

25 rokov na trhu
Sme 25 rokov na trhu
Máme tovar skladom
Tovar skladom
Ušetrite veľkými baleniami
Ušetrite veľkými baleniami

Podrobný popis

Masážny chladivý hydrogel s obsahom dudinskej minerálnej vody.

Príjemne kĺzavý a ľahko vstrebateľný emulzný telový gél. Obsahuje arnikový extrakt, ktorý upokojuje a uvoľňuje boľavé a unavené svaly a napomáha vstrebávaniu modrín. Kombinácia mentolu a gáfru poskytuje chladivý účinok na namáhané svalstvo a pohybový aparát. Rozmarínový éterický olej zlepšuje prekrvenie stuhnutých svalov, šliach a kĺbov. 

Použitie: Aplikujte na príslušnú časť tela masážou krúživými pohybmi, 1 - 3 krát denne. Prvotný pocit chladu sa postupne mení na príjemne hrejivý.

Obsah: 100 ml

Masážny hrejivý hydrogel s obsahom dudinskej minerálnej vody.

Príjemne kĺzavý a ľahko vstrebateľný emulzný telový gél. Obsahuje arnikový extrakt, ktorý upokojuje a uvoľňuje boľavé a unavené svaly a napomáha vstrebávaniu modrín. Kombinácia prehrievajúcej látky s extraktom z čili poskytuje dlhodobo hrejivý a uvoľňujúci účinok na svaly. Levanduľový éterický olej znižuje napätie a stres. Gél je určený na masáž pred zvýšenou fyzickou záťažou, ale aj po nej, kde napomáha rýchlejšej relaxácii svalov.

Použitie: Aplikujte na príslušnú časť tela masážou krúživými pohybmi, 1 - 3 krát denne.

Obsah: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: