Bisou - Magnéziový sprej proti vypadávaniu vlasov 150 ml

6,54 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
10.2.2023
Možnosti doručenia

Vlasový sprej s obsahom magnézia proti vypadávaniu vlasov je veľmi účinný pri sezónnom ale aj dlhodobom probléme s vypadávaním vlasov.

Detailné informácie

14 rokov na trhu
Sme 14 rokov na trhu
Darček k objednávke
Darček k objednávke
Máme tovar skladom
Tovar skladom

Podrobný popis

Priemerný človek má na hlave približne 100-tisíc vlasov. Z toho ich cca 80% rastie, 14 – 20% sa nachádza v tzv. pokojovej fáze a ten zvyšok vypadáva (denne sa jedná zhruba o 80 – 100 vlasov). Pokiaľ máte pocit, že je to u vás oveľa viac a v umývadle či na kefe ich nachádzate oveľa väčšie množstvo, spozornite. Vlasy strácame bežne. Po 25. roku života začínajú všetkým ľuďom rednúť, čo je bežný stav a prirodzený prejav starnutia, ak však spozorujete, že je ich početnosť alarmujúca, rozhodne to začnite riešiť. Vo väčšine prípadov sa jedná o príznak toho, že nie sme úplne zdraví a máme niečoho nedostatok. A často ide práve o nedostatok Magnézia. Magnézium má zásadný vplyv na zdravie a silu našich vlasov. Ponúkame riešenie.

Vlasový sprej s obsahom magnézia proti vypadávaniu vlasov je veľmi účinný pri sezónnom ale aj dlhodobom probléme s vypadávaním vlasov.

Horčík normalizuje cyklus rastu a vypadávania vlasov, posilňuje vlasové korienky. Transdermálna priepustnosť horčíka mu umožňuje efektívne preniknúť do problémovej oblasti a lokálne pôsobiť presne tam, kde treba. Naviac produkt obsahuje skvelý ricínový olej, ktorý má veľmi dobrý vplyv na rast a hustotu vlasov.

Použitie: Nastriekajte prípravok na vlhkú pokožku hlavy. Nechajte pôsobiť 10-15 minút. Olej zmyte svojou obvyklou starostlivosťou: šampónom a balzamom.

Objem: 150 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: