Fitocosmetic Krémová henna bezfarebná posilňujúca 50 ml

2,98 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.10.2021

Krémová henna bezfarebná posilní vlasy a podporí ich rast.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krémová henna v hotovom stave s olejovým komplexom “posilňujúca” (Iránska henna bezfarebná).

  • posilňuje oslabené vlasy
  • zlepšuje ich rast
  • obnovuje lesk vlasov
  • nefarbí
  • výživa a obnova
  • pripravená na okamžité použitie


Tento prírodný prípravok nie je určený na farbenie vlasov. Posilňuje korienky vlasov, vyživuje ich po celej dĺžke. Vďaka efektu laminácie budú Vaše vlasy hodvábne, silné a žiarivo lesklé.
Táto henna predstavuje inováciu v oblasti posilnenia vlasov. Je obohatená o komplex olejov (lopúchový, ľanový, kokosový). Dodáva vlasom životnú energiu, má okamžitý účinok a to v niekoľkých smeroch: vyživuje, hydratuje a obnovuje vlasy, aktivuje vlasové cibuľky, podporuje rast zdravých a silných vlasov. Oživuje vlasy, ktoré získavajú “salónnu” hladkosť a žiarivý lesk. Už po prvom použití získavajú Vaše vlasy zdravý lesk, pružnosť a upravený vzhľad od korienkov až k samotným končekom. Po kúre 10-12 procedúr sa presvedčíte o tom, ako sa Vaše vlasy zmenia – budú hustejšie, pružnejšie, pevnejšia a poddajnejšie. 

Použitie: Stačí len naniesť obsah balenia na vlasy a nechať pôsobiť 15-30 minút. Potom opláchnite vlasy teplou vodou bez použitia šampónu.

Odporúčame používať ako masku na vlasy 2-3x týždenne. Potom si môžete užívať výsledok.

Dĺžka vlasov: Po ramená (1 balenie), po lopatky (2 balenia), po pás (3 balenia).   
Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí. Po zasiahnutí očí, opláchnite ihneď pod prúdom tečúcej vody. Iba na vonkajšie použitie.


Objem: 50ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: