Indian Natural Hair care - Henna medená 200 g

8,50 €
Posielame do 3 dní

100% indická henna 200 g MEDENÁ

Detailné informácie

Podrobný popis

Indická prírodná henna je prášok získaný z vysušených a rozdrvených lístkov tradičnej indickej rastliny Lawsonia Inermis, ktorá obsahuje čisto prírodnú látku lawson, ktorá sa viaže na vlasové proteíny a vytvára medený odtieň.

Henna značky Indian Natural Hair Care je jemne namletá, preto sa jej konzistencia po zmiešaní s vodou podobá smotanovému jogurtu. Pracuje sa s ňou veľmi dobre. Jej objem je až 200 g, takže s ľahkosťou vystačí aj na veľmi dlhé vlasy, prípadne na viacnásobné použitie.Právom je veľmi obľúbená na slovenskom, českom i maďarskom trhu. 

Okrem toho lístky a semienka tejto rastliny majú liečivé účinky. Zanechávajú vlasy lesklé, hebké a chránia pokožku hlavy pred lupinami či inými kožnými chorobami. Henna tak dodáva vlasom prirodzený lesk a charakteristický červeno - hnedý odtieň. Má trvalé farbiace účinky bez toho, aby obsahovala amoniak, peroxid, parabény, ťažké kovy či iné chemické látky.

Upozornenie! Pred použitím henny a ostatných prírodných farbív sa neodporúča používať šampóny a kondicionéry so silikónmi, ktoré zabraňujú preniknutiu prírodných pigmentov do štruktúry vlasu. Vlasy by mali byť čisté a bez zvyškov fixačných tužidiel a sprejov.

Uchovávajte na suchom a tmavom mieste

Zloženie: Lawsonia Inermis 100%

Použitie: 

1. Henový prášok zalejeme vodou 60°C teplou a riadne zamiešame.

2. Vytvorenú kašu nanesieme na umyté a mierne vlhké vlasy, ktoré potom prikryjeme igelitovou fóliou a uterákom.

3. Prípravok necháme pôsobiť min. 1 hodinu a dlhšie. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita farbiacich a blahodárnych účinkov henny.

4. Vlasy dôkladne umyjeme a ošetríme bežným postupom.

Objem: 200 g

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: