Henne Color - Tónovacia Henna blond zlatá 90 ml

8,24 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.6.2023
Možnosti doručenia

Krémová farba na priame použitie

Detailné informácie

14 rokov na trhu
Sme 14 rokov na trhu
Darček k objednávke
Darček k objednávke
Máme tovar skladom
Tovar skladom

Podrobný popis

Tónovací preliv Blond zlatá

Je určený pre svetlé vlasy. Nezosvetľuje. Vďaka obsahu výťažku z harmančekových kvetov dodá aj tzv. myšacej farbe vlasov zlatisté odlesky.

 U tmavších blond vlasov budú zlaté odlesky viditeľné skôr na slniečku alebo priamo pod umelým osvetlením.

Pre určenie výsledného odtieňa môžete skúsiť najprv zafarbiť pramienok vlasov. Orientačné výsledky aplikácie prelivu Blond zlatá nájdete vo vzorkovníku.
Odtiene medzi sebou môžete ľubovoľne miešať a vytvoriť si tak jedinečnú vlastnú farbu.

 Tónovacie krémové prelivy Henne Color sú veľmi dobre znášané i osobami s precitlivenosťou na chemické farby, ale ak vás niekedy postretla alergická reakcia, urobte si najskôr test znášanlivosti a to najlepšie 48 hodín pred zamýšľaným farbením.

 Prelivy Henne Color sú veľmi šetrné prostriedky na tónovanie vlasov, nenarušujú ich štruktúru a výsledná farba je vždy ovplyvnená pôvodnou farbou vlasov - viď orientačné výsledky farbenia vo vzorkovníka. Prelivy neobsahujú PPD, čpavok, kysličník, rezorcinol, silikóny ani chemické parfumy.

Prelivy Henne Color môžete použiť aj na chemicky farbené vlasy avšak minimálna časový rozostup medzi farbeniami by mal byť aspoň šesť týždňov.

UPOZORNENIE: pred použitím na chemicky zosvetľované a poničené vlasy odporúčame rozhodne urobiť najprv skúšku farbenia na pramienku vlasov!

Návod na použitie: Vlasy dôkladne umyjeme šampónom bez obsahu silikónov, najlepšie z radu Henne Color. Presušíme ich uterákom. Kontúry kože vlasovej časti pokožky natrieme mastnejším krémom alebo olejom. V ochranných rukaviciach nanesieme primerané množstvo krémového prelivu na vlasy a hustým hrebeňom prečesávame vlasy všetkými smermi tak, aby sme prípravkom rovnomerne pokryli všetky vlasy. Nakrátko strihané vlasy spotrebujeme asi 1/4 až 1/3 fľaštičky. Potom vlasy prekryjeme priloženou igelitovou čiapkou a hlavu obalíme uterákom, aby mohla prebehnúť termická reakcia. Preliv necháme pôsobiť 20 až 45 minút, v závislosti na požadovanej sýtosti výslednej farby. Potom vlasy dôkladne opláchneme prúdom vody bez použitia šampónu. Vysušíme a upravíme obvyklým spôsobom.

Fľaštičku so zvyškom prípravku zabalíme tak, aby sme zamedzili prístupu vzduchu a následnému vysychanie krému. Preliv môžeme používať po dobu dvanástich mesiacov od prvého použitia.

Balenie: 90ml, igelitové rukavice, čiapky, návod na použitie.

Prírodné zložky: harmanček, henna, levanduľový olej

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: