Saloos - Aroma airspray Pre Anjelika 50 ml

5,19 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Svieži, sladký prírodný osviežovač sa skvelo hodí na prevoňanie detských izbičiek aj k rýchlemu osvieženiu iných priestorov. Optimistickú vôňu si hneď zamilujú nielen deti.

Detailné informácie

25 rokov na trhu
Sme 25 rokov na trhu
Máme tovar skladom
Tovar skladom
Ušetrite veľkými baleniami
Ušetrite veľkými baleniami

Podrobný popis

Zábavná kombinácia 100% prírodných éterických olejov z voňavej mandarínky, citrusov a sladkej vanilky podporuje dobrú náladu a uvoľnenie. Svieži, sladký prírodný osviežovač sa skvelo hodí na prevoňanie detských izbičiek aj k rýchlemu osvieženiu iných priestorov. Optimistickú vôňu si hneď zamilujú nielen deti.

Použitie: Rozptýliť do priestoru podľa potreby.

Zamedzte priamemu vdýchnutiu a kontaktu s kožou a očami. Dráždivé. Nepoužívať vnútorne. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojov. Škodlivé pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Nebezpečenstvo: Obsahuje: Citroník čínskej silice, Mandarin orange, Grapefruit oil. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi predpismi predaním osobe oprávnenej k likvidácii odpadov alebo na miesto určené obcou.

Obsah: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: