Regeneračný pleťový olej

Saloos ponúka niekoľko druhov olejov ako je Avenia, Harmanček, Ylang-Ylang, Jazmín, Lemon tea tree, Levanduľa, Medovka a Ruža. Ja som si na skúšku vybrala Ylang-Ylang pre jeho sviežu sladkastú vôňu.

 

Výber vhodného pleťového oleja Saloos

Mám normálnu až zmiešanú pleť a stretla som sa s krémami, ktoré mi pleť vysušovali alebo naopak mastili. Už dlhšiu dobu som hľadala pleťový krém, ktorý by mi vyhovoval.

Až nedávno som objavila kompromis, a to medzi pleťovými regeneračnými olejmi Saloos, ktoré adekvátne nahrádzajú pleťové krémy.

 

Čo je základom tohto oleja Saloos?

Jeho základom je jojobový vosk a borákový olej, vitamíny A, E, F a lecitín. Silice ylang-ylang pochádzajú z tropického stromu Kananga vonná. Balenie s kvapkadlom je ekonomické, pretože stačí len pár kvapiek na celú tvár. Po dvoch týždňoch používania moja pleť nejaví známky suchosti ani mastnoty. Navyše má antiseptické účinky a čistí zanesené póry, takže vy, ktoré máte pleť extrémne citlivú, máte sklony k akné a neznesiete žiadne krémy, ho vyskúšajte, veľmi dobre pôsobí na problematickú a citlivú pleť. Olej dlhodobo udrží hydratačný režim pleti, spomaľuje starnutie a zabraňuje tvorbe vrások. Môžete aplikovať aj na očné okolie miesto očných krémov.

 

Ako ho používať?

Pre ten najlepší výsledok odporúčam najskôr použiť hydrofilný odličovací olej, ktorý dôkladne vašu pleť vyčistí, potom tonizujte kvetinovou pleťovou vodou, ktorou pleť dočistíte a osviežite, a nakoniec použite regeneračný pleťový olej. Ten vašu pleť povzbudí a dodá jej energiu a potrebnú ochranu proti škodlivým vplyvom prostredia.

 

Pred použitím si zopnite vlasy z tváre, nech si ich zbytočne nenamočíte a neumastíte olejom. Tvár navlhčite vodou, neutierajte do sucha. Kvapkadlom naneste kvapku oleja na čelo, nos a na obe líca. Potom jemne rozotrite a vmasírujte do pokožky tváre i krku a dekoltu. Za pár sekúnd sa olej vstrebe, nebudete mať pocit mastnoty a Vaša pleť bude nielen príjemne voňať, ale bude hebká, pevná a vláčna. Odporúčam používať ráno aj večer.

 

Regeneračné pleťové oleje určite stoja za vyskúšanie, ušetríte nielen čas, ale aj peniaze, a navyše pomôžete Vašej pleti!