6 najčastejších otázok na použitie Aloe Vera gélu Saloos

Ako používať gél z aloe vera na pokožku?

 1. Umyte si tvár jemným čistiacim prostriedkom, aby ste odstránili nečistoty, mastnotu a make-up.
 2. Vezmite malé množstvo aloe vera gélu Saloos a krúživými pohybmi ho jemne vmasírujte do pokožky. Vyhnite sa oblasti očí.
 3. Nechajte gél z aloe vera vsiaknuť do pokožky po dobu 10-15 minút.
 4. Opláchnite si tvár vlažnou vodou a osušte ju čistým uterákom.
 5. Dokončite nanesením ľahkého hydratačného krému na uzamknutie hydratácie z aloe vera gélu.

Gél z aloe vera môžete na pokožku používať tak často, ako potrebujete. Na dosiahnutie najlepších výsledkov je najlepšie použiť kvalitný gél z aloe vera Saloos. Môžete si tak byť istý, že ste si vybrali produkt, ktorý je čistý a bez pridaných vôní, alkoholu alebo iných škodlivých zložiek.

Aloe Vera Saloos na pleť

Môžem si nechať aloe vera gél na tvári celý deň?

Áno, aloe vera gél môžete nechať na tvári celý deň, keďže ide o prírodný a šetrný produkt, ktorý je bezpečný na každodenné použitie. Odporúča sa však použiť malé množstvo aloe vera gélu, pretože príliš veľa môže viesť k nadmernej mastnote a upchatiu pórov. Najlepšie je naniesť si tenkú vrstvu gélu z aloe vera na tvár ráno a potom znova aplikovať podľa potreby počas dňa, najmä po vystavení slnku alebo vetru.

Ak máte citlivú pokožku, vždy je dobré urobiť si náplasťový test na malej ploche pokožky pred aplikáciou gélu z aloe vera na celú tvár. Je dôležité používať aj širokospektrálny opaľovací krém, ak plánujete byť na slnku dlhší čas.

Čo sa stane, ak nanesieme aloe vera gél na tvár cez noc?

Aplikácia gélu na tvár cez noc môže vašej pokožke poskytnúť hĺbkovú hydratáciu a pomôcť upokojiť akékoľvek podráždenie alebo začervenanie. Aloe vera gél je prírodný zvlhčovač, ktorý je bohatý na antioxidanty a vitamíny, ktoré môžu pomôcť vyživiť pokožku a zlepšiť jej celkové zdravie.
Ponechanie gélu z aloe vera cez noc môže tiež pomôcť uzamknúť vlhkosť a zabrániť strate vody, čo môže viesť k hydratovanejšej a sviežejšej pleti ráno.

Aloe Vera Saloos na akne

Ako dlho môžete nechať aloe vera gél na pokožke?

Gél z aloe vera môžete nechať na pokožke pôsobiť 10-15 minút. To je zvyčajne dostatočný čas na to, aby gél prenikol do pokožky a dodal jej hydratačné a upokojujúce účinky. Potom ho môžete opláchnuť vlažnou vodou a naniesť jemný hydratačný krém.

Ak máte citlivú pleť, vždy je dobré začať s kratším časom a postupne ho zvyšovať podľa potreby. Niektorí ľudia môžu pociťovať podráždenie alebo citlivosť pokožky, ak nechajú aloe vera gél pôsobiť príliš dlho, preto je dôležité venovať pozornosť reakciám vašej pokožky a podľa toho sa prispôsobiť.

Odporúča sa tiež použiť malé množstvo aloe vera gélu, pretože príliš veľa môže viesť k nadmernej mastnote a upchatiu pórov. Používanie gélu z aloe vera ako bežnej súčasti vašej rutiny starostlivosti o pleť môže pomôcť hydratovať a upokojiť pokožku a zanechať jej zdravý a žiarivý vzhľad.

Ako používať gél z aloe vera na akné?

Tu platí jednoduchý návod:

 1. Umyte si tvár jemným čistiacim prostriedkom, aby ste odstránili nečistoty, mastnotu a make-up.
 2. Vezmite malé množstvo aloe vera gélu a jemne ho vmasírujte do pokožky, pričom sa zamerajte na oblasti s akné. Vyhnite sa oblasti očí.
 3. Nechajte gél z aloe vera vsiaknuť do pokožky po dobu 10-15 minút.
 4. Opláchnite si tvár vlažnou vodou a osušte ju čistým uterákom.
 5. Dokončite nanesením ľahkého zvlhčovača na uzamknutie hydratácie z gélu aloe vera.

Použitie gélu z aloe vera na pokožku náchylnú na akné môže pomôcť upokojiť a upokojiť zapálenú pokožku, znížiť začervenanie a opuch a podporiť hojenie. Aloe vera je tiež známa svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami, ktoré môžu pomôcť zabrániť rastu baktérií spôsobujúcich akné na koži.

Používanie gélu z aloe vera ako súčasti pravidelnej starostlivosti o pleť spolu s jemným čistiacim prostriedkom, ľahkým zvlhčovačom a nekomedogénnym opaľovacím krémom môže pomôcť udržať akné pod kontrolou a zlepšiť celkové zdravie a vzhľad vašej pokožky.

Použitie Aloe vera gélu Saloos na vlasy

Ako používať gél z aloe vera na vlasy?

 1. Začnite umytím vlasov jemným šampónom, aby ste odstránili nečistoty, mastnotu a všetky nahromadené produkty.
 2. Vezmite malé množstvo aloe vera gélu a vpracujte ho do vlasov, začnite od korienkov až ku končekom. Zamerajte sa na končeky vlasov, pretože práve tu sú najviac náchylné na poškodenie.
 3. Jemne masírujte pokožku hlavy, aby ste stimulovali prietok krvi a podporili zdravý rast vlasov.
 4. Nechajte gél z aloe vera vo vlasoch 15-30 minút. Môžete si zabaliť vlasy do sprchovej čiapky alebo teplého uteráka, aby gél prenikol hlbšie.
 5. Vlasy dôkladne opláchnite vlažnou vodou, aby ste odstránili všetky stopy gélu z aloe vera.
 6. Nasledujte ľahký kondicionér, ktorý dodá vlasom vlhkosť a zabráni zamotaniu.

Použitie gélu z aloe vera na vlasy môže pomôcť hydratovať a vyživovať vlasy, zanecháva ich jemné, hladké a lesklé. Aloe vera je tiež známa svojou schopnosťou upokojiť a upokojiť suchú alebo svrbivú pokožku hlavy a môže pomôcť znížiť lupiny a iné stavy pokožky hlavy.

Používanie gélu z aloe vera ako súčasť bežnej starostlivosti o vlasy spolu s jemným šampónom a ľahkým kondicionérom môže pomôcť udržať vaše vlasy zdravé, hydratované a vyzerať čo najlepšie.